Publikacja przez fundację książki "Solidarność Walcząca Trójmiasto"

archiwum » archiwum 2012

Wszyscy uczestnicy konferencji "Drogi do Wolności", pierwszego dnia jej trwania otrzymali bezpłatnie premierowe wydanie historii Solidarności Walczącej w Trójmieście. Książka o tytule "Solidarność Walcząca Trójmiasto" została przygotowana przez Andrzeja Kołodzieja i Romana Zwiercana.

 Objętość publikacji to 408 stron, oprawa twarda, nakład 2000 egz. Wydanie pierwsze nie jest przeznaczone do sprzedaży. Większość nakładu zostało juz rozprowadzone bezpłatnie wśród dawnych członków Solidarności Walczącej. Ksiązkę można zamawiać w siedzibie fundacji.

Program ASOS

Projekt Fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna “Śladami pamięci” był realizowany przez 5 lat, do 2020 roku i polegał na udziale i współprowadzeniu przez seniorów - dawnych działaczy opozycyjnych – w dyskusjach o tematyce historycznej podczas ich pobytu w specjalnie stworzonym w tym celu ośrodku integracyjnym. 
Zapraszamy na stronę klikając tu...

Gdynia - 1980

Strona przygotowana i prowadzona jest przez Fundację Pomorska Inicjatywa Historyczna przy wsparciu finansowym Miasta Gdynia w ramach ogólnego projektu „Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni” z osobistym poparciem Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka.

Zapraszamy

Konferencja

Wydarzenia

Koncert

Polecamy strony