Ekspozycja plenerowa - "Dwa Grudnie"

U zbiegu ulic Świętojańskiej oraz 10Lutego w centrum Gdyni , udostępniono wystawę plenerową poświęconą wydarzeniom grudniowym na wybrzeżu. Ekspozycja jest zatytułowana "DWA GRUDNIE", patronatem wystawy jest "Totalizator  Sportowy".

Projekt Fundacji Pomorska Inicjatywa Historyczna “Śladami pamięci” polega na udziale i współprowadzeniu przez seniorów - dawnych działaczy opozycyjnych – w dyskusjach o tematyce historycznej podczas ich pobytu w specjalnie stworzonym w tym celu ośrodku integracyjnym.